http://assets.natgeotv.com/Shows/74576.jpg
 • حیوانات وحشی شده

 • شنبه ها 20:00IRI 21:00AFG 20:30UAE
 • National Geographic Farsi

توضیح

از دلهره آور ترین گرفته تا نفرت انگیزترین، حیرت انگیزترین لحظات حیات وحش را در برنامه حیوانات وحشی شده گنجانده ایم. خشن ترین و جنجالی ترین لحظات حیوانات. جانورانی که از چنگال مرگ می گریزند و قوانین طبیعت را زیرسوال می برند. نبردهای باورنکردنی، ارتباطات عاطفی و هم پیمانی ها . حمله های بزرگ و غرایز وحشیانه ما را میخکوب خواهند کرد. باورنکردنی ترین رهایی ها از مرگ و حیوانات ماقبل تاریخ را خواهیم دید. و هراس ناگهانی، رخدادهای غیرمنتظره و خصمانه را  تجربه می کنیم. همه اینها در  حیوانات وحشی شده.

راهنمای اپیزود

 • حیوانات وحشی شده: واکنش مهیب
  قلمروی حیات وحش تا چه حد می تواند تکان دهنده باشد؟ موضوع چه رفتارهایی غیر عادی باشد و چه غرایز وحشیانه افسار گسیخته، هنگامی که حیوانات می خروشند چیزی جلودارشان نیست. هنگامی که مردی به همراه و پسر و سگ عزیزشان با یک مار افعی سَرمِسی یک متری در میان ذخیره هیزم شان روبرو می شود، احساس می کند که باید از خانواده اش دفاع کند. اما حتی ماری که سرش قطع شده نیز می تواند نگران کننده باشد! در ادامه، یک سگ گرِیت دِین کانگرویی را تهدید می کند و خود را در میدان مبارزه ای مرگبار با یک قهرمان سنگین وزن می یابد.
 • حیوانات وحشی شده: در کمین
  از مهمانان ناخوانده سرکش و استادان فرار گرفته تا محافظین امنیتی سرسخت و بدرفتاری آشکار، این حیوانات بی ادب فقط از قانون خود پیروی می کنند.
  برنامه بعدی:  
  جمعه 27 اکتوبر 00:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  جمعه 27 اکتوبر 21:00 - National Geographic Farsi

  شنبه 28 اکتوبر 00:00 - National Geographic Farsi
 • حیوانات وحشی شده: فرای باور
  این رخدادهای عجیب نشان می دهند که زندگی در حیات وحش تا چه حد می تواند باورنکردنی باشد. شاهد شگفت آورترین، بهت انگیز ترین، و منزجر کننده ترین برخوردها در طبیعت باشید
  برنامه بعدی:  
  شنبه 28 اکتوبر 20:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  یکشنبه 29 اکتوبر 11:00 - National Geographic Farsi

  یکشنبه 29 اکتوبر 16:00 - National Geographic Farsi
 • حیوانات وحشی شده: ترس و صدمه
  هنگامی که غریزه جنگ یا فرار وارد عمل می شود هر چیزی ممکن است، از اعمال قهرمانانه و شجاعانه تا جان بدر بردن های باور نکردنی و قال گذاشتن مرگ.
درج آگهی

عکس ها