https://assets-natgeotv.fnghub.com/Shows/76014.jpg
 • مأموریت نوسازی اتومبیل

 • شنبه 17 نوامبر 21:00
 • National Geographic Farsi

توضیح

ما همه عاشق اتومبیل هایمان هستیم اما، آنچنان که در هر رابطه عاطفی رخ می دهد، برخی اوقات زنگ بی مهری بر معشوق می نشیند. استاد مکانیک فاز تاوشند و تیم شاو (فردی که الهام بخش فیلم ستاره راک بود.) مشغول بازگرداندن برخی از محبوبترین خودروها به روزهای شکوه و افتخارشان هستند. این دو  پنهانی چرخ های خودرو را باز می کنند تا موتور آن را چنان بازسازی کنند که زبان مالک آن بند بیاید.

راهنمای اپیزود

 • مأموریت نوسازی اتومبیل: ادای دین
  کیم در تشییع جنازه شوهرش قسم خورده بود که ماشین مورد علاقه شوهرش، نیسان اسکای لاین جی تی آر را نوسازی کند. اما با وجود گذشت چندین سال هنوز نتوانسته هیچ اقدامی انجام دهد. آیا تیم و فاز میتوانند سوگندی که او خورده را برآورده کنند؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: علاقه شدید تیم به گلف جی تی آی
  در ده سال گذشته جیمز آنقدر مریض و ناتوان بوده که امکان تعمیر و نوسازی ماشین گلف مورد علاقه اش را اصلا نداشته است. تیم و فاز امیدوارند بتوانند به جیمز کمک کنند. اما آیا پس از ده سال خاک خوردن در یک گاراژ نمناک این ماشین هنوز هم قابل نوسازی است؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: زنده باد سیتروئن
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: آلفارومئو
  برنامه بعدی:  
  چهارشنبه 21 نوامبر 23:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  پنج شنبه 22 نوامبر 03:00 - National Geographic Farsi

  پنج شنبه 22 نوامبر 07:00 - National Geographic Farsi
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: کورتینا کونوندرم
  امروز تیم و فاز به سمت لینکُلن می روند تا به یک درخواست کمک واقعی پاسخ دهند. جورج که خود سابقاً مکانیک بوده اکنون بیش از 4 دهه است که به فورد کورتینای جی تی سری یک خود عشق می ورزد. یک ماشین خانوادگی محبوب که او هرگز نتوانسته از آن دل بکند. اما جورج که در میانه یک عملیات بازسازی کامل خودرو بود مبتلا به یک بیماری ریوی علاج ناپذیر شد و نقشه اش برای روانه کردن دوباره ماشین محبوبش در جاده نقش بر آب شد و کورتینای کلاسیکش در گاراژی زیر غبار رها شد. خانواده او مصمم هستند تا جورج ماشین محبوبش را بار دیگر در جاده ببیند و از اینرو با متخصصین ما تماس گرفته اند. تیم و فاز فقط سه هفته فرصت دارند تا یک کورتینای کاملاً بازسازی شده را به مالکش که از ماجرا بیخبر است برسانند. اما با تعداد زیاد قطعاتی که کم دارند این ماموریت به کابوسی برای یافتن قطعات یدکی بدل شده است. آیا تیم و فاز می توانند ماشین را تکمیل کنند و جورج را غافلگیر و شگفتزده کنند؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: وضعیت اضطراری جگوار مدل E
  رویای دوران کودکی مایک برای داشتن یک جگوار مدل “E” به خاطر بیماری‌اش به یک کابوس تبدیل شده است. اما تیم امداد خودرو از راه می رسد و برای برگرداندن این ماشین به جاده ها دست به کار می‌شوند.
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: آئودی بی همتا
  بری تمام عمر آرزوی تعمیر و بازسازی آئودی یو آر کوآرتو مدل 1084 خود را در سرداشته، ولی بیماری جسمی دیگر انرژی زیادی برای او باقی نگذاشته تیم و فاز به کمک او می روند.
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: استرلینگ مسابقه ای قدیمی
  در فصل سوم این برنامه، مهندس مکانیک تیم شاو و مکانیک حرفه ای فاز تاونشند تلاش می کنند تا ماشین های قدیمی را به روزهای باشکوه خود برگردانند.
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: مورگان میهم
  تیم و فاز به نورث هامبرلند در شمال شرقی انگلستان رفته اند تا یک ماشین مورگان سه چرخ مدل 1934 که پنجاه سال خاک خورده است را بازسازی کنند.
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: زنده با سیتروئن
  کیم، در مراسم ختم شوهرش، با خودش عهد کرد بازسازی ماشین محبوبشان، نیسان اسکای‌لاین جی‌تی‌آر، را به پایان برساند. اما با گذشت چند سال تا اتمام کار فاصله‌ی زیادی باقی مانده‌است. آیا تیم و فاز می‌توانند به او کمک کنند تا به عهدش برسد؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: هیجان برای اسکای لاین
  کیم در تشییع جنازه شوهرش قسم خورده بود که ماشین مورد علاقه شوهرش، نیسان اسکای لاین جی تی آر را نوسازی کند. اما با وجود گذشت چندین سال هنوز نتوانسته هیچ اقدامی انجام دهد. آیا تیم و فاز میتوانند سوگندی که او خورده را برآورده کنند؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: رنسانس آلفا رومئو
  همه ما ماشین هایی که داریم رو دوست داریم، ولی بعضی وقت ها نمی تونیم آنقدر که باید بهشون توجه و ازشون مراقبت کنیم. یک بیماری مهلک باعث شد پل شانس بازسازی آلفا رومئوی محبوب خودش را از دست بدهد. آیا تیم و فاز می تونند رویای پل را به واقعیت تبدیل کنند؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: علاقه تیم به گلف جی تی آی
  در ده سال گذشته جیمز آنقدر مریض و ناتوان بوده که امکان تعمیر و نوسازی ماشین گلف مورد علاقه اش را اصلا نداشته است. تیم و فاز امیدوارند بتوانند به جیمز کمک کنند. اما آیا پس از ده سال خاک خوردن در یک گاراژ نمناک این ماشین هنوز هم قابل نوسازی است؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: تولد دوباره ی لانچیا
  همه ما ماشین هایی که داریم رو دوست داریم، ولی بعضی وقت ها نمی تونیم آنقدر که باید بهشون توجه و ازشون مراقبت کنیم. تیم شاو و فاز تاونسند به کمک مردی می روند که بیماری جسمی دراز مدت مانع بازسازی ماشین کوپه لانسیا فلاویای مدل 1967 اون شده است
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: کوروت سیاه کوچک
  همه ما ماشین هایی که داریم رو دوست داریم، ولی بعضی وقت ها نمیتونیم آنقدر که باید بهشون توجه و ازشون مراقبت کنیم. پیتر به خاطر بیماری و ناتوانی جسمی هیچوقت نتوانسته دست به نوسازی ماشین محبوبش که یک شورلت کوروت استینگری هست بزند.
درج آگهی

عکس ها

ویدئو ها