http://assets.natgeotv.com/Shows/74804.jpg
 • مأموریت نوسازی اتومبیل

 • یک شنبه ها 21:00IRI 22:00AFG 21:30UAE
 • National Geographic Farsi

توضیح

ما همه عاشق اتومبیل هایمان هستیم اما، آنچنان که در هر رابطه عاطفی رخ می دهد، برخی اوقات زنگ بی مهری بر معشوق می نشیند. استاد مکانیک فاز تاوشند و تیم شاو (فردی که الهام بخش فیلم ستاره راک بود.) مشغول بازگرداندن برخی از محبوبترین خودروها به روزهای شکوه و افتخارشان هستند. این دو  پنهانی چرخ های خودرو را باز می کنند تا موتور آن را چنان بازسازی کنند که زبان مالک آن بند بیاید.

راهنمای اپیزود

 • مأموریت نوسازی اتومبیل: معجزه ام. جی
  تیم و فاز راهی چشایر هستند تا به یک درخواست کمک واقعی پاسخ دهند. یک ام جی تی اِی مدل 1938 عملاً رویای یک عمر مالک آن دِرِک است. متاسفانه خبر غم انگیز بیماری مرگبار او که اخیراً به او داده شده کار روی ماشین محبوبش را پایانی غم انگیز داده. خانواده او مصمم هستند که درک بتواند ماشینی که 30 سال برایش زحمت کشیده را تکمیل شده ببیند و برای اولین بار آنرا براند و از اینرو به متخصصین ما کمک می کنند ماشین را پنهانی به کارگاه امداد ماشین منتقل کنند. اما درحالیکه فقط هفت روز فرصت دارند تا ام جی را بازسازی کنند و پیش از مطلع شدن صاحبش به سر جایش برگردانند، فاز متوجه میشود که بلوک موتور ترک برداشته و مسابقه سختی با زمان در پیش رو دارند. درک قرار است از یک نمایشگاه ماشینهای کلاسیک بازدید کند، آیا تیم امداد ماشین می توانند ماشین او را به موقع بازسازی کنند و به آنجا بفرستند تا درک غافلگیر شود؟
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: معمای پورشه
  تیم و فاز به آنگلیای شرقی فراخوانده شده اند تا یک پورشه 911 مدل دهه 1980 غم انگیز را که از روزهای اوجش دور شده نجات دهند. سیستم برقی ماشین مورد نظر 4 سال پیش دچار آتشسوزی شده، اما مالک آن بیلی، آنچنان ناچار بوده زمان و دارایی اش را صرف نگهداری از همسر معلولش کند که نتوانسته ماشین رویایی اش را دوباره ترمیم کند و ماشین در پارکینگ خانه درحال پوسیدن است. همسر بیلی، بدون خبردار شدن او با ماشین بازهای ما، تیم و فاز تماس می گیرد تا امداد ماشین دست بکار نجات این ماشین شوند. هدیه ای در قدردانی از تمام زحمات بدون چشمداشت همسر فداکارش. اما هنگامی که مکانیک ها ماشین را به تعمیرگاه می برند متوجه می شوند که پوسیدگی به مرحله حساس رسیده و ماشین در شرف فروپاشی است. با توجه به اینکه فقط 3 هفته فرصت دارند تا ماشین را بازگردانند بدون اینکه صاحبش متوجه شود، مسابقه سختی با زمان آغاز می گردد. آیا به موقع آماده میشود تا در پیست مسابقه سیلوراستون صاحب بی خبرش را غافلگیر کند؟ گروه امداد ماشین تا به حال اینچنین به شکست نزدیک نشده اند.
 • مأموریت نوسازی اتومبیل: کورتینا کونوندرم
  امروز تیم و فاز به سمت لینکُلن می روند تا به یک درخواست کمک واقعی پاسخ دهند. جورج که خود سابقاً مکانیک بوده اکنون بیش از 4 دهه است که به فورد کورتینای جی تی سری یک خود عشق می ورزد. یک ماشین خانوادگی محبوب که او هرگز نتوانسته از آن دل بکند. اما جورج که در میانه یک عملیات بازسازی کامل خودرو بود مبتلا به یک بیماری ریوی علاج ناپذیر شد و نقشه اش برای روانه کردن دوباره ماشین محبوبش در جاده نقش بر آب شد و کورتینای کلاسیکش در گاراژی زیر غبار رها شد. خانواده او مصمم هستند تا جورج ماشین محبوبش را بار دیگر در جاده ببیند و از اینرو با متخصصین ما تماس گرفته اند. تیم و فاز فقط سه هفته فرصت دارند تا یک کورتینای کاملاً بازسازی شده را به مالکش که از ماجرا بیخبر است برسانند. اما با تعداد زیاد قطعاتی که کم دارند این ماموریت به کابوسی برای یافتن قطعات یدکی بدل شده است. آیا تیم و فاز می توانند ماشین را تکمیل کنند و جورج را غافلگیر و شگفتزده کنند؟
  برنامه بعدی:  
  سه شنبه 28 نوامبر 23:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  چهارشنبه 29 نوامبر 02:00 - National Geographic Farsi

  چهارشنبه 29 نوامبر 06:00 - National Geographic Farsi
 • مأموریت نوسازی اتومبیل:  فرشتگان هرالد
  فرشتگان هرالد: تیم و فوز راهی شهر "کورن وال" می شوند تا یک ماشین "ترایامف هرالد" که پنج سال در گاراژ خاک خورده را نجات بدهند.
 • مأموریت نوسازی اتومبیل:  افسانه ی لندروور
  تیم و فوز راهی جنوب یورک شر می شوند تا یک لندرور سری یک با گلچینی از مشکلات فنی را راه بیاندازند...
 • مأموریت نوسازی اتومبیل:  شروع دارت
  تیم و فوز راهی "باركشر" می‌شوند به این امید که بتوانند مخفیانه ماشین "دایملر دارت" را بازسازی و صاحب دوست داشتنی ماشین را غافلگیر کنند.
  برنامه بعدی:  
  پنج شنبه 23 نوامبر 22:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  شنبه 25 نوامبر 00:00 - National Geographic Farsi

  شنبه 25 نوامبر 06:00 - National Geographic Farsi
 • مأموریت نوسازی اتومبیل:  موریس مسافر می دی
  تیم و فوز با خانواده ای آشنا می شوند که امید و رویای بازسازی ماشین "موریس تراولر" آنها به خاطر بد شانسی ها متوالی از بین رفته است. آیا این دو می توانند با بازسازی ماشین این خانواده را شاد و خوشحال کنند؟
  برنامه بعدی:  
  یکشنبه 26 نوامبر 21:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  دوشنبه 27 نوامبر 00:00 - National Geographic Farsi

  دوشنبه 27 نوامبر 04:00 - National Geographic Farsi
درج آگهی

عکس ها