https://assets-natgeotv.fnghub.com/Shows/73930.jpg
 • تلاش جانفرسا

توضیح

اين برنامه  مجموعه‌ای مستند از شش سفر پُر خطر و پُر دستاورد است که ظرفیت مردان و زنان مصمم را برای فتح چالش‌های بی‌سابقه‌ی پیش روی بشر به تصویر می‌کشد. ضمن عبور از تمام نقاط زمین، از مناطق یخ‌زده‌ی قطبی در آلاسکا گرفته تا دهانه‌ای سوزان در ترکمان این برنامه تلاشی‌ست برای نقل ماجراها و شخصیت‌هایی فراموش‌نشدنی که خود را  تا آخرین حد توانایی‌ به چالش می‌کشند تا برای نخستین بار، دانشی پیشتازانه برای همگان به ارمغان بیاورند

راهنمای اپیزود

 • تلاش جانفرسا: خرس قطبی در برابر گریزلی
  شبکه نشنال جغرافیک گروهی بی باک از متخصصین خرس ها را دنبال می کند که در جستجوی نمونه ای زنده از آنچه اَبَرخرس می نامند هستند. یک خرس دو رگه قطبی و گریزلی. تغییرات اقلیمی و رقابتی که بر سر منابع محدود زیستی آفریده خرس های غول پیکر قطبی و خرسهای تهاجمی گریزلی را بیش از پیش سر راه هم قرار می دهد. این متخصصین جسور با دوربین های دید در شب فوق پیشرفته خود منطقه شکار خیزی پر از خرسهای گرسنه را زیر نظر می گیرند به امید اینکه ابرخرس را بیابند و به تصویر بکشند.
 • تلاش جانفرسا: عبور از یخ
  تیم استرالیایی آماده ی ثبت یک رکورد برای سفری بدون پشتیبانی از سواحل قطب جنوب به داخل قطب و بازگشت از آنجا شد.
 • تلاش جانفرسا: صعود مرگبار یوزمیتی
  صخره نورد حرفه ای، الکس هانولد، می خواهد با بالا رفتن از صخره هایی خشن بدون تجهیزات ایمنی در کمتر از یک روز، رکورد تازه ای را ثبت کند.
 • تلاش جانفرسا: شکارچی سفید بزرگ
  یک تیم از کارشناسان کوسه و فیلم ساز حیات وحش از جان گذشته، اندی کسگراند، در یک ماموریت هیجان انگیز برای گرفتن سفید بزرگ، به ساحل گانسبای، آفریقای جنوبی و دره ی کوسه می رود. تیم امیدوار است بتواند ثبت کننده های داده ها و دوربین ها را بر پشت این شکارچیان خطرناک نصب کنند، تا بتوانند برای اولین بار و به صورت دقیق و علمی، مشخصات کامل یک کوسه ی سفید بزرگ را هنگام پرش ثبت کنند.
 • تلاش جانفرسا: دهانه ی آتش
  یک تیم از اکتشافگران و دانشمندان برای جمع آوری نمونه ها از دامنه ی گودال آتشین، به سمت دروازه ی جهنم در ترکمنستان می روند که در حال سوزاندن گاز متان است.
درج آگهی

عکس ها

ویدئو ها