http://assets.natgeotv.com/Shows/74770.jpg
 •  نابغه

 • یک شنبه ها 22:00IRI 23:00AFG 22:30UAE
 • National Geographic Farsi

توضیح

نابغه عنوان یک برنامه تلویزیونی است که به بررسی زندگی پرفراز و نشیب یک فیزیکدان می پردازد که بعدها تبدیل به سمبلی با نام آلبرت انیشتین می شود. انیشتین که انسانی شدیداً مستقل، به طور مادرزادی باهوش و بی اندازه کنجکاو بود نگرش انسان ها را نسبت به عالم هستی تغییر داد. متعاقباً، این برنامه تلویزیونی دید ما را نسبت به انیشتین تغییر خواهد داد. از دستاوردها و شکست های اولیه انیشتین در دنیای آکادمیک گرفته تا جستجوی عاطفی او در پی عشق و روابط انسانی، این برنامه ده قسمتی، تصویری از آلبرت انیشتین واقعی با وجود پیچیدگی های شخصیتی او ترسیم خواهد کرد.

راهنمای اپیزود

 •  نابغه: اپیزود ۱
  این برنامه با حضور جفری راش به بررسی چگونگی تبدیل شدن آلبرت انیشتین به یک نابغه خلاق، جسور، و یکی از بزرگترین دانشمندان قرن بیستم می پردازد.
 •  نابغه: اپیزود ۲
  نگاهی به زندگی شخصی آلبرت انیشتین خارج از سالن های دانشگاه و بررسی چالش های پیش روی او بعنوان یک همسر و پدر خوب و حفظ اصول اخلاقی در زمان آشوب های جهانی.
 •  نابغه: اپیزود ۳
  بعد از فارغ التحصیلی، آلبرت انیشتین جوان، برای یک شغل دانشگاهی در دنیایی سرشار از سنت ها و قوانین دست و پاگیر تلاش میکند. بالاخره شغلی پیدا می کند و قادر است تا میلوای باردار را پشتیبانی مالی کند، اما ناگهان تراژدی آغاز می شود.
  برنامه بعدی:  
  جمعه 24 نوامبر 00:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  جمعه 24 نوامبر 06:00 - National Geographic Farsi

  جمعه 24 نوامبر 12:00 - National Geographic Farsi
 •  نابغه: اپیزود ۴
  در سالی که بعدها از آن با نام سال معجزه یاد می شود، آلبرت انیشتین همچنان در تقلا برای ایجاد تعادل بین کار در اداره ثبت اختراع و کار بر روی مقالات و نوشته های خود، بویژه تئوری نسبیت است.
  برنامه بعدی:  
  یکشنبه 26 نوامبر 22:00 - National Geographic Farsi
  تکرارها:  
  دوشنبه 27 نوامبر 01:00 - National Geographic Farsi

  دوشنبه 27 نوامبر 05:00 - National Geographic Farsi
درج آگهی

عکس ها

ویدئو ها