http://assets.natgeotv.com/Shows/19716.jpg
 • شکارچیان

 • چهارشنبه 22:00IRI 23:00AFG 21:30UAE

توضیح

شکارچی در مقابل شکار، نبردی که تاکنون نظیر آن دیده نشده. برای اولین بار استفاده از دستگاه های تصویربرداری پیشرفته و سه بعدی ما را قادر ساخته تا نگاهی بیاندازیم به اجزای داخلی بدن حیوانات آن هم به صورت زنده و در لحظات حساسی که در حال انجام رفتارهای طبیعی و تلاش برای بقا هستند. تا کنون نظیر چنین تصاویری از شکار و شکارچی ضبظ نشده است. در این برنامه با بررسی تصاویر بی نظیر و دیدنی از لحظات شکار، نگاهی دقیق خواهیم انداخت به شکار و شکارچی و تا ببینیم فیزیک بدن منحصر به فرد هریک از این موجودات چگونه بر زنجیره غذایی تاثیر می گذارد.                     برنامه شکارچیان با استفاده از تکنولوژی پیشرفته فیلم های ضبط شده را به مدل های پیچیده سه بعدی  تبدیل کرده و به بینندگان امکان می دهد تا تصاویر بی نظیری از رفتارهای حیوانات را مشاهده کنند. بدین ترتیب شناخت ما از جانوران وارد مرحله تازه ای خواهد شد.                                                                                            برنامه شکارچیان  با تکیه بر مجموعه ای از ابزارها و تکنولوژی تصویری و تجربیات بدست آمده سعی دارد تا اسرار و افسانه های مربوط به لحظات حمله و دفاع حیوانات را مورد بررسی قرار دهد. می توان گفت این برنامه به نوعی چیزی فراتر از علم نبرد حیوانات است که به جای استفاده از آزمایشگاه های مختلف فقط بر روی تصاویر بی نظیر ضبط شده از حیوانات تکیه می کند و دانشمندان سعی دارند در تحقیقات خود مجدداً از فیلم های ضبط شده استفاده کنند.

راهنمای اپیزود

 • شکارچیان: شیر
  شیر در برابر بوفالو... نبردی تمام عیار و بی نظیر در بین شکار و شکارچی.... با ما همراه شوید تا از دریچه برنامه شکارچیان با تمام خصوصیات این حیوان آشنا شوید.
 • شکارچیان: نهنگ قاتل (اورکا)
  در قلمرو حیوانات نهنگ های قاتل یا اورکا ها با سطح بالایی از کار گروهی یکی از چشمگیرترین استراتژی های شکار را به نمایش می گذارند
 • شکارچیان: چیتا
  چیتا، سریعترین حیوان دنیا، برای یک بز کوهی کمین کرده اما برای شکار علاوه بر سرعت باید سایر سلاح های خود را نیز ارتقا بخشد.
 • شکارچیان: Crocodile
  از آغاز زمین، طراحی سیستم بدنی کروکودیل نیل آنقدر پیشرفته بود که حتی با وجود انقراض خویشاوندان نزدیکش یعنی دایناسورها، بازهم توانست به حیات خود ادامه دهند.
 • شکارچیان: کوسه سفید بزرگ
  كوسه ماهى سفيد غولپيكر در نبرد بقاء با يک سگ دريايى آفريقايي كه شكار كردنش دشوار است.
 • شکارچیان: خرس قطبی
  خرس قطبی در برابر فوک ، نمادی بی نظیر از شکار و شکارچی
 • شکارچیان: کروکودیل
  از آغاز زمین، طراحی سیستم بدنی کروکودیل نیل آنقدر پیشرفته بود که حتی با وجود انقراض خویشاوندان نزدیکش یعنی دایناسورها، بازهم توانست به حیات خود ادامه دهند.
درج آگهی