https://assets-natgeotv.fnghub.com/Shows/75128.jpg

توضیح

تیم مشترک برایان گریزر و ران هاوارد که سابقاً برنده جایزه اسکار هم شده اند با نوابغ اکتشافات فضایی، گروهی تشکیل می دهند تا یکی از بزرگترین ماموریت های بشر که سکونت در مریخ می باشد را  همراه با زیبایی های خارق العاده این سیاره به تصویر بکشند: داستان سفر به مریخ و سکونت در آن.
در این شش قسمت که به اکتشافات در زمان و فضا پرداخته می شود، نیل دی گراس تایسون و الون ماسک، ما را با تلاش های در حال انجام بشر در مسیر شگفت انگیز سکونت در مریخ آشنا می کنند. ما با روایتی مستند از زمان حال شروع کرده و سپس به آینده ای باورنکردنی سفر می کنیم که تحقق در مورد آن دور از انتظار نخواهد بود. با وجود خطرات هولناکی که زمین را تهدید می کنند، مستند مریخ داستان غلبه بر غیر ممکن ها و آمادگی برای نشدنی ها خواهد بود.

راهنمای اپیزود

 • مریخ: دنیای جدید
  شبکه نشنال جیوگرافی همراه با کارگردانان هالیوودی ران هوارد و بریان گریزر با بزرگترین دانشمندان نابغه در اکتشافات فضایی همکاری می کنند تا سفر شگفت انگیز به مریخ و سکونت در این سیاره را به واقعیت تبدیل کنند.
 • مریخ: زمین گیر
  در سال 2033، سرنشینان سفینه دادالوس برای رسیدن به پایگاه مریخی خود با چالش زمین سخت مریخ مواجه می شوند، و در زمان حال، فضانورد ناسا، اسکات کلی عازم مأموریتی در پایگاه بین المللی فضایی می شود.
 • مریخ: افت فشار
  در سال 2033، خدمه دادالوس به دنبال یک سرپناه دائمی در مریخ می گردند، و در زمان حاضر، آژانس فضایی اروپا و کمپانی فضایی روکو کازموس برای راه اندازی یک فضاپیما همکاری خود را شروع می کنند.
 • مریخ: انرژی
  در سال 2037، چهار سال پس از سکونت در مریخ، وقوع یک طوفان پایگاه مسکونی را تهدید می کند، در حالی که در زمان حال، یک ایستگاه فعال در قطب جنوب به عنوان یک مقر شبیه سازی برای دانشمندان به منظور مطالعه سکونت انسان در مریخ به کار می رود.
 • مریخ: تاریک ترین روزها
  در سال 2037، وقتی ساکنین قرارگاه مسکونی در آنجا گیر می افتند، فشارهای روحی وارد شده به آنها در نهایت منجر به مرگ چند نفر می شود. در زمان حال، دانشمندان به بررسی اثرات انزوای مطلق بر عملکرد ذهن انسان می پردازند.
 • مریخ: لحظه بحرانی
  در سال 2037، یک حادثه دلخراش در قرارگاه مسکونی باعث می شود که همه نسبت به ادامه مأموریت مردد شوند، در زمان حال، کمپانی اسپیس ایکس مأموریت جدیدی برای سکونت در مریخ را آغاز می کند.
درج آگهی

عکس ها