https://assets-natgeotv.fnghub.com/Shows/73967.jpg

توضیح

برای اولین بار، گروهی بیست نفره از نخبگان آمریکایی به مهاجرت بزرگِ کَل یالدار در سرنگتی تانزانیا می پیوندند. این دسته از مهاجران، دانشمندان، شکارچیان، طرفداران تناسب اندام و کشاورزها بدون بدون جا زدن بر اثر خستگی، گرسنگی و آسیب دیدگی بایدبه این تلاش ادامه دهند.  باید از مهارت های بقای خود استفاده کنند تا با مقدار کمی غذا و بدون نقشه و قطب نما شمال را بپیمایند و در حالی که از 320 کیلومتر زمین خطرناک عبور می کنند در مواجه شدن با خطرناک ترین شکارچی های دنیا جان سالم به در ببرند. آیا  آنچه برای رسیدن به روزخانه ی مارا به همراه کَل یالدار لازم  است را دارند؟ یا طبیعیت آنها را شکست خواهد داد؟

راهنمای اپیزود

 • مهاجرت ها : به سوی ناشناخته
 • مهاجرت ها : به جا مانده
  گله بر سرعت خود می افزاید تا زمان از دست رفته و غذای کمیاب را جبران کند. هنگامی که یک عضو بیمار می شود دکتر خبر می شود و افزایش تنش ها به دوپاره شدن گله می انجامد.
 • مهاجرت ها : خانه ی حیوانات
  مردم در سرنگتی زندگی سختی دارند. آنها گرسنگی می کشند و باید با طناب از بالای صخره پایین بیایند. روز بعد با مانع دیگری رو به رو می شوند: یک رودخانه ی پر از تمساح.
 • مهاجرت ها : کمینگاه شیر
  گروه به راه خودش ادامه می دهد و وارد سرزمین خطرناک جدیدی می شود. دو خلبان بدون تجهیزات و به دور از بیمارستان، استراتژی "ایمنی در تعداد" را در پیش می گیرند.
 • مهاجرت ها : در مسیر شکارچی
  فقط 51 کیلومتر و یک آبشار بین گله و خط پایان قرار دارد. زیر فشار گرسنگی، خستگی و جراحات تا پایان راه باید مبارزه کنند.
 • مهاجرت ها : دره ی مرگ
  گله زیر فشار شکارچیان، مسیر سخت و گرسنگی از هم می پاشد. کمی بعدتر یک گراز زگیل دار دو عضو گله را زخمی میکند و رودخانه ای آنها را در معرض تهدید اسب های آبی قرار می دهد.
 • مهاجرت ها : به ناکجا
  با تیم نخبه ای آشنا شوید که از عناصر خشن، شکارچیان مرگبار و همدیگر هیچ ترسی ندارند؛ همانطور که تلاش می کنند مهاجرت طاقت فرسا به آفریقا را تحمل کنند.
درج آگهی

عکس ها

ویدئو ها