• Home
  • LA TV
  • Programe
  • Filme
  • VIDEO
      1. Abonare

      • National Geographic
      • National Geographic WILD
          • NATIONAL GEOGRAPHIC SOCIETY
          • Călătorește cu Nat Geo
          • POLITICA DE CONFIDENŢIALITATE
          • POLITICA PRIVIND FIȘIERELE COOKIE
          • Termeni de utilizare
          • Politica de confidențialitate UE&MB
          • Refuz Inteligență Artificială

          Adresa ta de e-mail a fost verificată și adăugată în baza noastră de date. Ești acum înscris la newsletterul NatGeo.

          Ai fost dezabonat de la newsletterul nostru. Sperăm să te revedem!

          Your account has been verified! Welcome to 24kitchen! Become a great cook with help of the best chefs and their best recipies.

          National geographic

          Accident aviatic: reconstituirea

          Joi 21:00

          Accident aviatic: reconstituirea

          ACUM PE TV:

          LA TV completă
          ACUM PE TV:

          Dezastre în aer

          • 06.00Dezastre în aer

          • 07.00Clipe de coșmar

          • 07.30Clipe de coșmar

          • 08.00Clipe de coșmar

          • 08.30Clipe de coșmar

          • 09.00Orașe în cifre

          • 10.00Inginerie dezastruoasă

          • 11.00Comori pierdute ale Egiptului

          • 12.00Traficanți

          • 13.00Traficanți

          • 14.00Traficanți

          • 15.00Dezastre în aer

          • 16.00Dezastre în aer

          • 17.00Aeroportul din Sydney

          • 18.00Giganți ai ingineriei

          • 19.00Salvatori pe drumuri înghețate

          • 20.00Dezastre în aer

          • 21.00Accident aviatic: reconstituirea

          • 22.00Aeroportul din Toronto

          • 23.00Salvatori pe drumuri înghețate

          • 00.00Dezastre în aer

          • 01.00Ilegal cu Mariana van Zeller

          • 02.00Greșeli teribile în inginerie

          • 03.00Climă virală

          • 04.00Inginerie Abandonată

          • 05.00Giganți ai ingineriei

          ACUM PE TV:

          Titanii fluviilor din Africa

          • 06.00Titanii fluviilor din Africa

          • 07.00Secrete la zoo: Tampa

          • 08.00Secrete la zoo: Tampa

          • 09.00Șerpii la oraș

          • 10.00Șerpii la oraș

          • 11.00Șerpii la oraș

          • 12.00Secrete la zoo: Tampa

          • 13.00Secrete la zoo: Tampa

          • 14.00Secrete la zoo: Tampa

          • 15.00Secrete la zoo: Tampa

          • 16.00Secrete la zoo: Tampa

          • 17.00Doctor Pol

          • 18.00Doctor Pol

          • 19.00Cântecul pădurii tropicale

          • 20.00Munții Carpați

          • 21.00Secrete la zoo: Tampa

          • 22.00Cântecul pădurii tropicale

          • 23.00Doctor Pol

          • 00.00Doctor Pol

          • 01.00Secrete la zoo: Tampa

          • 02.00Cântecul pădurii tropicale

          • 03.00Secrete la zoo: Tampa

          • 04.00Șerpii la oraș

          • 05.00Șerpii la oraș

          National geographic

          Accident aviatic: reconstituirea

          DISEARĂ la 21.00

          Accident aviatic: reconstituirea
          National geographic wild

          Cântecul pădurii tropicale

          DISEARĂ la 19.00

          Cântecul pădurii tropicale
          National geographic wild

          Australia: pui de animale

          Sâmbătă 19:00

          Australia: pui de animale
          National geographic

          Salvatori pe drumuri înghețate

          Joi 23:00

          Salvatori pe drumuri înghețate
          National geographic

          Monștri: Între mit și realitate

          Vineri 22:00

          Monștri: Între mit și realitate
          National geographic

          Intră în clubul Nat Geo

          Intră în clubul Nat Geo
          National geographic

          Promo

          Sezon 2

          Accident aviatic: reconstituirea
          Promo
          Publicitate
          National geographic wild

          Duminică 1 noiembrie 19:00

          Sezon 1

          Africa: Tărâmul Sălbatic
          Duminică 1 noiembrie 19:00
          National geographic

          Aeroportul din Toronto

          Joi 22.00

          Aeroportul din Toronto
          National geographic wild

          Munții Carpați

          Joi 20.00

          Munții Carpați
          National geographic wild

          Salvarea puilor de animale

          Sâmbătă 22.00

          Salvarea puilor de animale
          National geographic

          Vineri 30 octombrie 22:00

          Sezon 1

          Monștri: Între mit și realitate
          Vineri 30 octombrie 22:00
          • Home
          • LA TV
          • Programe
          • Filme
          • VIDEO
          • Abonare
          • Urmărește-ne
            • National Geographic
            • National Geographic WILD
                  • Cum ne poți urmări
                  © 2026 National GeographicDrepturi de autor - Toate drepturile rezervate POLITICA DE CONFIDENŢIALITATE - POLITICA PRIVIND FIȘIERELE COOKIE - Termeni de utilizare - Politica de confidențialitate UE&MB - Refuz Inteligență Artificială